fbpx

Лектори

Сергій Радлінський

 

Сергій Радлінський, Полтава, Україна, закінчив стоматологічний факультет (1979) та аспірантуру з стоматології дитячого віку (1990) Української медичної стоматологічної академії (Полтава), Заслужений лікар України (1994), Почесний професор Української медичної стоматологічної академії (2010), Почесний доктор державного медичного університету (2010) та Кишинівського університету медицини та фармації (2012).
Доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів Української медичної стоматологічної академії, очолює стоматологічну клініку-студію та навчальний центр «Аполлонія», видає стоматологічний журнал «ДентАрт», автор та керівник проекту Міжнародних клінічних змагань «Призма-чемпіонат». Професійні інтереси зосереджені в естетиці та техніці прямої реставрації зубів.
Є активним членом Міжнародної колегії стоматологів (ICD), Міжнародної академії адгезивної стоматології (IAAD), афілійованим членом Європейської академії естетичної стоматології (EAED), співзасновником та паст-президентом Української академії естетичної стоматології.
Автор підручника та понад 60 клінічних та наукових статей з реставраційної стоматології.

Наталія Савоста

 

Наталія Савоста — лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» з 1996 року, спеціалізується на художній реставрації та ендодонтії, проходила навчання у найкращих стоматологів-ендодонтистів світу. Наталія є викладачем основного курсу з реставрації із застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського, викладач фантомного курсу з сучасної ендодонтії навчального центру «Аполлонія», сертифікований тренер компанії Dentsply, викладач майстер-класів з відео-демонстрацією з реставрації зубів та застосування , має величезний досвід та широку географію виступів.

Наталья Савоста

Наталія Синицина

Наталія Синицина — лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» Сергія Радлінського з 2002 року, викладач фантомного курсу в навчальному центрі «Аполлонія» та сертифікований тренер компанії Dentsply, лікар-інструктор «Призма-чемпіонату», викладач майстер-класів з відеодемонстрацією із застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського та курсу з реставрації для лікарів-інтернів.

Ксенія Лазарева

Ксенія Лазарєва – лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» Сергія Радлінського з 2007 року, редактор журналу про науку та мистецтво у стоматології «ДентАрт», викладач клінічних та фантомних курсів у навчальному центрі «Аполлонія», член Української Академії Естетичної Стоматології, опіні DentsplySirona.

Ольга Пономаренко

Ольга Пономаренко – лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія», викладач клінічних та фантомних курсів у навчальному центрі «Аполлонія» з 2008 року, член Української Академії Естетичної Стоматології, опініон-лідер DentsplySirona.

Контакти

Мы в соціальних мережах